KONST / Litografier / Grafiskt blad 14203001
nr 1420 3001
Monica Sahlin
(1948-2014), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Förälskad". Signerad, numrerad 12/20. Bildmått: 50x40cm, oramat löst blad
Monica Sahlin, svensk målare född i Jönköping 1948, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:24:54
22/9 14:51:31
Monica Sahlin
Läs mer om Monica Sahlin